Müşteri Hizmetleri

müşteri hizmetleri

Turuncu Müşteri Hizmetleri olarak size destek olmak için buradayız. Takip Hizmetleri ile ilgili her türlü soru,öneri,şikayet ya da memnuniyetinizi bize buradan ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimiz
Takip Sistemleri
Turuncu Müşteri Destek

Depo Isı Takip Sistemi

Depo Sıcaklık Takip Sistemleri
depo ısı takip sistemi

Ürünlerin bozulmadan saklanabilmesi elektrik kesintilerinde sistem üzerinden bilgi alabilme, soguk hava deposu veya dolap kapağının hangi zaman diliminde açıldığı gibi bilgiler tek bir ekran üzerinden takip edilebilmektedir.

Depo sıcaklık takip sistemi ile ölçüm yapılacak olan alanlara uygulaması yapılan sıcaklık sensörleri ile farklı lokasyonlarda bulunan soğuk hava depolarının kontrolü sağlanmaktadır. Isı değer değişimleri anlık olarak ısı takip sistemi üzerinden takip edilebilmektedir.

Sıcaklık değerleri kullanıcılar tarafından her depo için ayrı ayrı olarak belirlenebilmektedir. Uyarı mesajları ve e-Mail bilgileri ile kullanıcılar anlık olarak depo ısı ve sıcaklık değişimlerini, enerji kesilme bilgisini ve depo kapaklarının hangi zamanlarda açıldığı gibi bilgileri sistem üzerinden takip edebilmektedirler.

Depo sıcaklık takip sistemi web tabanlı ara yüzü ile internetin olduğu her noktadan sisteme kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yaparak sistem üzerinden anlık ve geçmişe dönük raporlar alınabilemektdir.

Depo sıcaklık ve ısı takip sistemi eczaneler, soğuk hava depoları, et depoları, süt depoları, mandıralar, sağlık ocakları ve birçok alanda sistem kullanılmaktadır.

Depo Isı Takip Sistemi Hizmet Verdiğimiz İller

Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Antalya, Kocaeli, Gebze, Mersin ve Türkiye genelinde firmamızdan depo sıcaklık takip sistemi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.