Müşteri Hizmetleri

müşteri hizmetleri

Turuncu Müşteri Hizmetleri olarak size destek olmak için buradayız. Takip Hizmetleri ile ilgili her türlü soru,öneri,şikayet ya da memnuniyetinizi bize buradan ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimiz
Takip Sistemleri
Turuncu Müşteri Destek

Eczane Isı Takip Sistemi

Eczane Isı Takip ve Kontrol Sistemleri
eczane ısı takip sistemi

Eczane içinde kullanılan aşı dolapları ve aşı ilaçlarının depolarda saklanmasına yönelik Resmi Gazetede yayınlanan eczane ısı ve nem takip sistemi ile düzenli olarak ölçümleri raporlayabilir ve geçmişe dönük raporlama seçenekleri ile PDF Excel gibi farklı programlar üzerinden eczane ısı takip dolabının veri bilgilerini kontrol edebilirler.

Eczane Isı Takip Sistemi bir network altyapısı üzerinden çalışmaktadır. Kurulacak olan eczane ısı ve nem takip sistemi web tabanlı yapısı sayesinde internetin olduğu her alandan erişim sağlanması eczane ısı takip cihazının avantajları arasındadır.

Eczane ısı kontrol cihazının kurulumu sonrasında ısı takip paneli üzerinden kullanıcılar oluşturulabilir ve oluşturulan kullanıcılara yetkilendirme verilebilir. Eczane ısı takip sistemi ile birden fazla kullanıcıya SMS veya E-mail bilgilendirmesi yapılabilmektedir. Eczane aşı dolaplarının sıcaklık değişimlerinde sistem üzerinden anlık uyarı mesajları oluşturulmaktadır.

Eczane Isı Takip Sistemi Avantajları

- Birden fazla kullanıcı eczane ısı takip sistemi yazılımı üzerinden bağlanabilir.

- Eczane ısı takip cihazı sayesinde birden fazla kullanıcıya eş zamanlı uyarı mesajları oluşturabilir.

- Web tabanlı yapısı sayesinde eczane aşı dolabı sıcaklık ve nem değerleri Güvenli sunucular üzerinden barındırılır.

- Offline bir yapıya sahip olmaması nedeni ile Herhangi bir bilgisayar altyapısına ihtiyaç yoktur. Sistem için gerekli olan sadece internet bağlantısıdır.

Eczane Isı Takip Sistemi hakkında detaylı ve geniş bilgi için satış temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.