Müşteri Hizmetleri

müşteri hizmetleri

Turuncu Müşteri Hizmetleri olarak size destek olmak için buradayız. Takip Hizmetleri ile ilgili her türlü soru,öneri,şikayet ya da memnuniyetinizi bize buradan ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimiz
Takip Sistemleri
Turuncu Müşteri Destek

Filo Takip Sistemleri

Filo Takip ve Kontrol Sistemleri
filo takip sistemleri

Artan rekabet koşulları pazarlama faaliyetleri ile beraberinde araç bakım ve yakıt giderlerinin kontrol altına alınması firmaların rakip firmalar arasından sıyrılarak pazarda daha güçlü bir konuma gelmesinde etken olmaktadır.

Araç filo yönetim sistemleri ile sahada bulunan araçların gün içinde yaptıkları kilometre, bekleme, rölanti gibi birçok bilgi tek bir ekran üzerinden takip edilebilmektedir. Mesai dışı kullanımlar, özel kullanımlar, hız limiti ihlalleri gibi birçok araç parametre verileri sunucular üzerinde depolanarak kullanıcıların 7/24 kesintisiz olarak sisteme ulaşmasına imkan vermektedir.

Mesai dışı kullanım ve hız limiti ihlal kurallarına uyan araçlardan yapılacak tasarruflar sistemin 1 veya 1,5 yıl içinde geri dönüşü sağlamaktadır. Bunun yanı sıra saha içinde lokasyon bilgisi araçların doğru adrese yönlenmesi ve araç çalınma riskine karşı uygulanan filo takip sistemleri daha etkili ve doğru araç filo yönetimini sağlamaktadır.

Turuncu Filo Takip Sistemleri

Filo takip sistemi hakkında detaylı ve geniş bilgi için firmamızla temasa geçebilirsiniz.