Müşteri Hizmetleri

müşteri hizmetleri

Turuncu Müşteri Hizmetleri olarak size destek olmak için buradayız. Takip Hizmetleri ile ilgili her türlü soru,öneri,şikayet ya da memnuniyetinizi bize buradan ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimiz
Takip Sistemleri
Turuncu Müşteri Destek

Gıda, Soğuk Hava Deposu Isı Takip Sistemi

Soğuk Hava Depoları Isı Nem Takip Sistemleri
soğuk hava deposu ısı takip sistemi

Gıda sektöründe sıcaklık ve nem değer kontrollerinin yapılması ve kontrol altına alınması ürünlerin bozulmadan üretim sürecinin bitimine kadar izlenmesi gerekmektedir. Gıdaların bozulmadan üretim sürecinin gerçekleşmesi için farklı amaçlarda depolama alanları geliştirilmiştir. Soğuk hava deposu, Dondurma şoklama kabini, Fermantasyon kabini, Şartlandırma odası, olgunlaştırma odası gibi alanlar gıda üretimi yapan firmalar için kontrol edilmesi gerekli noktalardır.

Avrupa birliği uyum sürecinde gıda üretimi yapan firmaların gıda ürünlerini muhafaza ettikleri alanların sıcaklık ve nem kontrollerini sağlamaları zorunlu hale getirilmiştir.

7/24 kesintisiz gıda üretim süreçlerinin izlenebilmesi ve geçmişe dönük kontrol edilmesi ürün güvenliği açısından büyük önem taşımaktadır. Isı, Nem ve farklı sensör birimleri ile kapı açılma kapanması, enerji kesilmesi gibi birçok bilgiye müdahale edebilir ve kontrol sağlayabilirsiniz.

Anlık izlenebilirlik ve geçmişe dönük raporlamalar ile sistem üzerinden bilgiler alınabilir. SMS ve E-mail uyarı avantajları ile sisteme anında müdahale edilebilmektedir.

Gıda sektörü özel çözümler hakkında geniş ve detaylı bilgi için firmamızla temasa geçebilirsiniz.

Soğuk Hava Deposu Isı Takip Sistemi Hizmet Verdiğimiz İller

Ankara, İzmir, Bursa, Kocaeli, Gebze, Antalya, Mersin ve tüm Türkiye'de sıcaklık takip sistemi hakkında satış ve ürün fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.