Müşteri Hizmetleri

müşteri hizmetleri

Turuncu Müşteri Hizmetleri olarak size destek olmak için buradayız. Takip Hizmetleri ile ilgili her türlü soru,öneri,şikayet ya da memnuniyetinizi bize buradan ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimiz
Takip Sistemleri
Turuncu Müşteri Destek

Hayvancılık Isı Takip Sistemi

Hayvancılık, Mandıra Kümes Sıcaklık Takip Sistemleri
hayvancılık takip sistemi

Sektörel veri analizleri ile üretim ve depolama süreçlerinde izlenebilirlik ve takip çözümleri ile Hayvancılık sektöründeki üretim, ortam ısı ve nem takipleri ile üretim süreci anlık ve geçmişe dönük olarak izlenebilmektedir.

Hayvan yetişirciliğinde verimli ve sağlıklı hayvan yetiştirebilmek ve hayvanların belirli ısı ve nem değerlerinde bulunması sektörün ihtiyaçlarından birisidir. Kapalı alanlarda yetiştirilen hayvanların ortam koşulları verimliliği büyük ölçüde etkilemektedir.

Hayvanların ısı ve nem değerlerinin takip edilmesi hayvanların üremesi ve gelişmesi için çok büyük faktör oluşturmaktadır. Sağlıklı ve kontrol edilebilir alanlarda üretilen hayvanlar daha verimli ve sağlıklı hastalıklardan uzak bir ortama sahip olmaktadırlar. Hayvan ölümleri, hastalanmaları ve gelişim süreçlerinin hızlı ve izlenebilir olması verimi artıran unsurlardır.

Türkiye'de alternatif yetiştiricilik alanlarında ısı ve nem kontrolü ihtiyaç haline gelmektedir. Angra tavşan, Devekuşu, tavuk çiftlikleri, mandıralar vb. farklı üretim alanlarında üretim kalitesinin artması ve hayvanların sağlıklı bir ortamda gelişmesi tesislerin verimlerini artıran unsurlardır.

Hayvancılık ve üretim süreçlerinde nem ve ısı takibinin yapılması tek bir ekran üzerinden farklı lokasyonlarda bulunan alanların takip edilmesi mümkündür. Web arayüzlü kontrol ekranları ile internetin bulunduğu her alandan sisteme giriş yapılarak sistemin izlenmesi ve takip edilmesi kalitenin artması ile paralel ilerlemektedir.

Sistem üzerinden anlık mesaj bilgileri (SMS / E-mail) gibi uyarıların yanısıara geçmişe dönük sistem üzerinden raporlar alabilmek sistemin kontrolü daha basit hale getirmektedir.

Hayvancılık ve üretim sektöründe ısı ve nem kontrolü hakkında detaylı ve geniş bilgi için firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

Hayvancılık Isı Takip Sistemi Hizmet Verdiğimiz İller

Ankara, İzmir, Bursa, Kocaeli, Gebze, Antalya ve Türkiye genelinde ısı ve nem takip sistemleri için satış ve teknik destek hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.