Müşteri Hizmetleri

müşteri hizmetleri

Turuncu Müşteri Hizmetleri olarak size destek olmak için buradayız. Takip Hizmetleri ile ilgili her türlü soru,öneri,şikayet ya da memnuniyetinizi bize buradan ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimiz
Takip Sistemleri
Turuncu Müşteri Destek

Isı Nem Takip Sistemi

Sıcaklık Nem Takip Sistemleri
nem ısı takip sistemi

Isı ve nem takip sistemi cihazları üzerinden belirlenen lokasyon ve bölgelerin nem takipleri web üzerinden izlenebilmektedir. Farklı ortamların ve alanların (buzdolabı, aşı dolabı, soğuk hava deposu, kuru gıda ambarları gibi) nem değerlerinin kontrolü düzenli olarak ölçüm yapılabilmektedir.

Nem takip sistemi ile kullanıcılar kendi kullanıcı adı şifreleri ile sisteme internetin olduğu her alandan giriş yaparak nem takip sistemini kullanabilirler. Anlık bilgiler ve geçmişe dönük raporlamalar ile ısı ve nem değerlerini takip edebilirler.

Ortam nem değerleri UHF RFID nem sensörleri ile sürekli olarak izlenmekte ve bilgi aktarılmaktadır. Sunuculara gelen nem değerleri sistem üzerinden kullanıcıların izlemesine imkân sağlar.

Isı nem takip sistemi ile nem değer kontrollerinin yanı sıra enerji kesilmesi ve dolap ve nem takip yapılan kapıların açılıp ve kapanma zamanları sistem üzerinden takip edilebilmektedir.

Isı nem takip sistemi sistem odası, Soğuk hava depoları, tarım ve seracılık, sağlık, tavukçuluk gibi birçok sektörde uygulanmaktadır. Nem takip sistemi hakkında detaylı bilgi ve fiyat ve özellikleri için firmamızla temasa geçebilirsiniz.

Isı Nem Takip Sistemi Hizmet Verdiğimiz İller

Adana, İzmir, Bursa, Ankara, Kocaeli, Gebze, Mersin, Antalya ve tüm Türkiye'de satış ve hizmet noktaları hakkında firmamızdan bilgi alabilirsiniz.