Müşteri Hizmetleri

müşteri hizmetleri

Turuncu Müşteri Hizmetleri olarak size destek olmak için buradayız. Takip Hizmetleri ile ilgili her türlü soru,öneri,şikayet ya da memnuniyetinizi bize buradan ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimiz
Takip Sistemleri
Turuncu Müşteri Destek

Laboratuvar Isı Takip Kontrol Sistemi

Laboratuvar Sıcaklık Nem Takip Sistemleri
laboratuvar ısı takip sistemi

Farklı lokasyon ve birimlerde bulunan Laboratuvar alanlarının kontrolü tek bir ekran üzerinden takip edilebilmektedir. Sıcaklık ve nem değerleri 7/24 kesintisiz olarak takip edilebilir ve izlenebilir. Laboratuar ortamında belirli ısı değerlerinde korunması gereken tıbbi malzemelerin bozulmadan muhafaza edilmesi insan sağlığı açısından büyük önem taşımaktadır.

Laboratuvar alanında kullanılan malzemelerin ısı ve nem kontrollerinin takip edilmesinin yanısıara sistem üzerinden enerji besleme kontrolü ve kapı açık kapalı bilgisi anlık olarak takip edilebilir. Geçmişe dönük raporlama seçenekleri ile belirlenen tarihler arasındaki ısı değerleri izlenebilmektedir.

Laboratuvar ısı takip sistemi ile sıcaklık değerlerinin önceden belirlenen değerlerin altında veya üzerinde olması durumunda (SMS veya E-mail) ile anlık bilgilendirmeler alabilirsiniz. Bu sayede sisteme anında müdahale edebilir ve tıbbi malzemelerin bozulmasının önüne geçebilirsiniz.

Laboratuvar ısı ve nem takip sistemi Doku kültürü, Steril kabin alanları, soğuk hava deposu, Genetik laboratuarı, Mikrobiyoloji laboratuarı, kan saklama depoları, ilaç depoları, aşı dolapları gibi hastane ve sağlık ocaklarında kullanılmaktadır.

Laboratuvar Sıcaklık, Nem Takip Ve Kontrol Sistemleri

Laboratuvar ısı ve nem takip sistemi hakkında geniş e detaylı bilgi için firmamızla temasa geçebilir. Isı ve nem takip sistemi hakkında geniş ve detaylı bilgi alabilirsiniz.