Müşteri Hizmetleri

müşteri hizmetleri

Turuncu Müşteri Hizmetleri olarak size destek olmak için buradayız. Takip Hizmetleri ile ilgili her türlü soru,öneri,şikayet ya da memnuniyetinizi bize buradan ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimiz
Takip Sistemleri
Turuncu Müşteri Destek

Tarım, Seracılık Isı Takip Sistemi

Tarım ve Sera Sıcaklık Nem Takip Sistemleri
seracılık ısı takip sistemi

Seracılık sektöründe her bitkiye göre uygun sıcaklık olması verimliliği artıran faktörlerdendir. Tarım ve seracılıkta uygun ısı ve nem değerleri ürünlerin verimliliğini artırmaktadır. Ürün verimliliğinin artması kazanç ve getirilerin paralel olarak artmasına olanak sağlamaktadır. Hava durumunda göre seraların ortam sıcaklığının dengelenmesi ısı değişikliklerine anı müdahale edilmesi verimi artıracaktır.

Isı ve nem takip cihazları ile sera içinde bulunan bitki ve ürünlerin sıcaklık ve nem değerleri anlık olarak takip edilebilir. Sistem üzerinden geçmişe dönük rapor bilgileri alınabilir. 7/24 kesintisiz olarak sistemin izlenebilmesi ürün güvenliği açısından büyük önem taşımaktadır.

Ani hava değişikliklerinde veya ısı kayıplarında sistem üzerinden uyarı mesajları E-mail veya SMS olarak anlık bilgiler halinde alınabilmektedir. Sistemin kurulumu sonrasında izleme yapacak yetkili kişiler kullanıcı adı ve şifresi ile sisteme internetin olduğu her alandan giriş yaparak izleyebilirler.

Sıcaklık ve nem kontrol sistemi ile zaman ve işgücünden tasarruf edebilir. Ürünlerinizin güvenliğini ve verimliliğini artırabilirsiniz.

Seracılık Sıcaklık, Nem Takip Ve Kontrol Sistemleri

Sıcaklık ve nem kontrol sistemleri Tarım ve Sera ısı kontrol sistemleri hakkında detaylı bilgi ve kontrol projeleri için firmamızla temasa geçebilirsiniz.