Müşteri Hizmetleri

müşteri hizmetleri

Turuncu Müşteri Hizmetleri olarak size destek olmak için buradayız. Takip Hizmetleri ile ilgili her türlü soru,öneri,şikayet ya da memnuniyetinizi bize buradan ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimiz
Takip Sistemleri
Turuncu Müşteri Destek

Telemetri Sistemi

Telemetri Sistemi ve Telemetri Cihazları
termometre

Uzaktan ölçüm ve kontrolün gerekli olduğu her alanda kullanılan telemetri sistemleri ısı ve sıcaklık takip sistemlerinde kullanılan ürünlerdir. Isı takip sistemi uzak noktalarda bulunan veya farklı alanlarda bulunan makinelerin sıcaklık ölçümlerinin yapılabildiği uzaktan erişim sistemleridir.

Sıcaklığın önemli olduğu alanlarda tek bir ekran üzerinden farklı lokasyonlarda bulunan dolap ve makineler web tabanlı isi takip sistemi yazılımı ile tek bir ekrandan kontrol edilmektedir. Ürünlerin sıcaklık değerlerinin bozulmadan kontrol altına alınması insan sağlığı için önemli olan bir noktadır.

Sıcaklık ve ısı takip sistemi ile sistem üzeriden önceden belirlenen ısı değerlerinin artması veyaz azalması durumunda ısı takip sistemi üzerinden E-mail veya SMS uyarıları ile kullanıcılar sistem üzerinden uyarı mesajları almaktadırlar.

Isı Takip Sistemi kurulumu yapıldıktan sonra sistem üzerinden kullanıcılar alt ve üst limit değerlerini belirleyebilir, değer değişimlerinde sistem üzerinden bilgiler anlık olarak alınabilir. Bunun yanı sıra izleme yapılması gereken dolapların geçmişe dönük zamanlarda ısı değerleri kontrol edilebilmektedir.

Isı takip ve sıcaklık kontrol sistemi sektörel uygulamalar ile müşterilere proje çözümleri sunulmaktadır. Sistem genel olarak eczaneler, hastaneler, pastaneler, et üretim tesisleri, mandıralar, sistem odaları gibi sıcaklık ve ısı değerlerinin takip edilmesi gereken her noktada isi takip sistemi kullanılmaktadır.

Telemetri Sistemi Hizmeti Verdiğimiz İller

Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Ankara, Kocaeli, Gebze, Antalya, Alanya, Mersin başta olmak üzere Türkiye genelinde ısı takip sistemi hakkında detaylı bilgi için firmamızla temasa geçebilirsiniz.